o firmie

     Nasza firma to Volteo Horse Service, uznany na polskim, międzynarodowym oraz międzykontynentalnym rynku spedytor i przewoźnik koni. Założycielami i pracownikami są osoby przez całe życie czynnie związane z tymi zwierzętami. Bogate doświadczenie, zdobyte poprzez organizowanie transportów koni na przestrzeni kilkunastu lat, przekłada się na jakość i solidność świadczonych przez nas usług, troskę o bezpieczeństwo i komfort podróży koni oraz spokój ich właścicieli. Cały czas pracujemy nad podnoszeniem standardu wykonywanych zadań, tym samym dążąc do perfekcji.

     Jak wiadomo, przewiezienie koni to nie tylko ich fizyczna podróż, ale także szereg procedur i dokumentów z tym związanych. Dbamy o to, aby właściciel nie martwił się o prawny aspekt transportu. Zajmujemy się wszystkimi wymaganymi formalnościami.

     Profesjonalne podejście do pracy, doskonale wyposażone ciężarówki oraz biegłość w znajomości tematyki spedycji i transportu koni stawia nas na wysokiej pozycji wśród firm zajmujących się przewożeniem koni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!